Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo bude o Vaše děti pečovat?
Štěpánka, Olina, Jana, Renata, Lucka a Anička jsou učitelky a ve svém soukromí především maminky a některé už i babičky. Chápou vaše pocity, když se ráno s dětmi loučíte a svěřujete je nám. I my jsme si tím prošly, proto nám zkuste důvěřovat. Během školkového období nás budete mít možnost blíže poznat díky společným akcím.

Pochopíte, že se nedělíme na učitelky, uklízečky, kuchařky a rodiče, ale jsme tu jedna velká rodina. Musíme si vzájemně pomáhat a společně pečovat o Vaše děti, jak nejlépe umíme.


Jaká je provozní doba?
Provozní dobu zajišťujeme na základě potřeb rodičů od 06:00 do 16:00 hodin. Zároveň přihlížíme k jejímu efektivnímu využití.

Co by mohlo zajímat Vaše děti:

Ve které třídě budu?
Naše třídy se jmenují Sluníčka, Berušky a Kuřátka. Do jedné z nich budeš určitě patřit.  V každé jsou prima dospěláci, děti a všichni jsme kamarádi, kteří se často při různých příležitostech setkávají.

A co můj bráška - sestřička?
Neboj se, zůstanete spolu. Pokud Ty nebo Tvoji rodiče nebudou mít jiné přání. Někdy je třeba si od brášky, sestřičky odpočinout.  O to více se na sebe budete těšit a mít si o čem vyprávět.

Musím jíst všechno?
Paní kuchařky vaří to, co máte rádi, ale i to, co je pro vás zdravé. Něco nemusíš mít rád, ale je dobré alespoň ochutnat. Třeba jáhly, bulgur, pohanka, kuskus, jasmínová rýže atd. Často se stává, že si oblíbíš spoustu nových jídel a třeba Ti je pak uvaří doma Tvoje maminka. Omezili jsme sůl i cukr, takže Tvoje tělíčko, nebude mít takovou práci s jeho zpracováním. Napít se můžeš kdykoliv, jsou tu velké konvice a v nich voda, čaje, džusy, šťávy, kakao, ovocná mléka, jen si vybrat. Žízeň mít opravdu nebudeš, na to my dbáme. Nezapomínáme ani na děti, které něco nesmějí, třeba lepek, oříšky, mléčné výrobky. O tom už si povíme s Tvojí maminkou a tatínkem.

Přijdu do školky včas?
Můžeš přijít kdykoliv. Záleží na tatínkovi a mamince, jak moc spěchají do práce.  Dobré je chodit tak, aby Ti zbylo dostatek času na hraní - tzn. nejlépe do 08:00 hodin.  Stejné je to i při odchodu.

Kdy půjdu domů?
Pro někoho si chodí rodiče už po obědě, pro někoho po odpočinku, někdo si může ještě chvíli s námi hrát. Čas strávený u nás a s kamarády plyne ve školce rychle. Doma budeš rozhodně tak, abyste se užili i se svými rodiči.

zpět